Projekt PARK DETÍ a MLÁDEŽE pokračuje!

Buzmenou/ september 21, 2018/ Akcie a podujatia, Realizované

Na jeseň minulého roku (2017) sme spoločnými silami vybudovali v Meleku Park detí a mládeže. Účasť verejnosti bola skvelá a stihli sme toho za 1 deň naozaj dosť- vybudovať závlahu, zasadiť dreviny, postaviť zábavné prvky z pneumatík. Tu však projekt nekončí!
O tento náš spoločný park sa treba aj naďalej starať. Ako sme Vás informovali v júni, súčasťou tohto projektu je aj zber papiera- finančné príspevky získaného z odovzdania papiera použijeme vždy na obnovu, dobudovanie parku a starostlivosť oň. Eurá, ktoré sme získali v júni, sme použili na kúpu plastových obrubníkov, dosypanie kôry a dosadenie rastlín. Týmto by sme chceli poprosiť všetkých, ktorí sa podieľali na výstavbe parku (pamätná tabuľa je umiestnená na budove v parku), ale aj všetkých ostatných obyvateľov Meleku, aby si občas našli čas a išli vytrhať zelinu okolo tej-ktorej dreviny, … Sme presvedčení, že spoločnými silami sa nám podarí aj naďalej budovať tento (zatiaľ mini) park a o pár rokov sa nám ukáže v plnej svojej kráse.

PS: V zbere papiera aj naďalej pokračujeme (napr. € na doriešenie ohniska), neváhajte nás osloviť, ak doma máte papier vhodný do zberu (časopisy, noviny, letáky- nie kartón!)